Kurs pierwszej pomocy - Warszawa

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń z pierwszej pomocy. Aby uzyskać ofertę dla firmy kliknij na przycisk poniżej.
Kontakt

Firma Erkao prowadzi kursy pierwszej pomocy na terenie całego kraju! 

Jeżeli szukasz kursu pierwszej pomocy dla grupy zorganizowanej – skontaktuj się z naszym biurem, aby uzyskać wycenę. Dla firm i instytucji publicznych mamy bardzo atrakcyjne warunki! Zapraszamy do kontaktu.

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Główne miasto naszej działalności! To właśnie w Warszawie rozpoczęliśmy naszą działalność oraz to w tutaj zdobywaliśmy nasze doświadczenia w zakresie organizacji i prowadzenia kursów pierwszej pomocy. Obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę, ale to właśnie w Warszawie organizujemy najwięcej kursów otwartych oraz firmowych. Działamy na obszarze województwa Mazowieckiego. Aby zapoznać się z ofertą dla mieszkańców Warszawy przejdź na tę stronę

Szkolenie z pierwszej pomocy warszawa

Kurs pierwszej pomocy Mazowieckie

Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Szkolenia z pierwszej pomocy (otwarte – dla osób indywidualnych) prowadzimy głównie w Warszawie ale to nie szkodzi na przeszkodzie aby zorganizować takie zajęcia w dowolnym mieście województwa Mazowieckiego! Zbierz grupę znajomych i skontaktuj się z naszym biurem, przygotujemy uczciwą wycenę i zaproponujemy najbliższy termin. 

Szkolenie z pierwszej pomocy warszawa

Najbliższe terminy kursów pierwszej pomocy

Aby zapisać się na kurs pierwszej pomocy, należy wybrać opublikowany termin kursu. W sytuacji gdyby rodziło to jakieś problemy prosimy o kontakt z naszym biurem.