Kurs Pierwszej Pomocy Online

Dostęp do platformy e-learning, webinaria zamknięta grupa dla uczestników oraz szkolenia praktyczne - to wszystko możesz zyskać po tym jak dołączysz do szkolenia z pierwszej pomocy online stworzonego przez Erkao

Blisko 100 odcinków i 10 godzin materiałów video

Kurs pierwszej pomocy Erkao to przygotowane specjalnie dla Ciebie materiały, tak abyś w zaciszu domowym mógł w sposób teoretyczny poznać zasady udzielania pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc online od podstaw

Kierowana do pracowników szkół, żłobków, przedszkoli, pracowników firm oraz dla Ciebie! Słowem dla każdej osoby która chce nauczyć się i przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

Coś więcej niż tylko kurs pierwszej pomocy online!

Czeka na Ciebie dostęp 24h przez 12 miesięcy do e-learningu, raz w miesiącu spotykamy się online w czasie webinaru, w każdej chwili możesz zadać pytanie w grupie stworzonej dla uczestników oraz możliwość uczestnictwa w zajęciach praktycznych.

Wejdź na stronę www.pierwszapomoconline.pl

Sprawdź pełną listę odcinków naszego kursu pierwszej pomocy online

Zobacz przykładowy odcinek kursu pierwszej pomocy online

Wejdź na stronę www.pierwszapomoconline.pl  i poznaj naszą ofertę

Ucz się pierwszej pomocy w dowolnym miejscu i czasie!

Ten kurs pierwszej pomocy online powstał jako bezpośrednia kontynuacja (forma materiałów dodatkowych i przypominających) szkoleń dla słuchaczy kursów pierwszej pomocy w formie stacjonarnej realizowanych dla firm i instytucji publicznych. Jest to odpowiedź na prośby uczestników – aby zrobić wersje szkolenia online w formule e-learning (wideo), tak aby do materiałów można było wracać wielokrotnie. Dzięki tej formie masz dostęp do zawsze aktualnej wiedzy, w dowolnym czasie i miejscu.

Zwiększaj swoją wiedzę i zdobywaj nowe umiejętności!

Nauczanie pierwszej pomocy to głównie ćwiczenia praktyczne, gdzie czasami może brakować czasu na rozwinięcie poszczególnych zagadnień w formie teoretycznej. Nasz kurs pierwszej pomocy online ma za zadanie dać nam tą możliwość aby rozwinąć i wyczerpać temat – na tyle ile nam forma online i wideo pozwoli! Spędzisz z nami wiele godzin, wyczerpiemy temat pierwszej pomocy w trakcie naszych spotkań przez internet, uzupełnimy to w czasie webinarów (na żywo), odpowiemy na grupie uczestników na pojawiające się pytania oraz przećwiczymy to praktycznie w trakcie bezpłatnych (raz w miesiącu) warsztatów praktycznych.

Kurs pierwszej pomocy online dzieciom

Skorzystaj z fantastycznej oferty i zyskaj dostęp do wiedzy która realnie ratuje życie!

Kurs pierwszej pomocy online jest podzielony na moduły szkoleniowe, jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań (po zaliczeniu modułu nr 1) masz gwarancję 100% zwrotu kosztów.

Startujemy już wkrótce!

Co dostajesz w ramach kursu pierwszej pomocy online?

 • Już dzisiaj otrzymasz dostęp do platformy i modułu nr 1 (6 lekcji, 2 godziny szkolenia)
 • Co miesiąc będziemy uzupełniać kurs o kolejne lekcje i moduły
 • Co jakiś czas cena kursu będzie rosła, ale Ty masz gwarancję ceny, którą zapłacisz za pierwszym razem. Na zawsze!
 • Otrzymasz dostęp na okres 12 miesięcy – bez żadnych dodatkowych kosztów po tym jak uzupełnimy treść kursu
 • Po 12 miesiącach możesz przedłużyć dostęp, lub zrezygnować.
 • Dołączysz do naszej zamkniętej grupy przeznaczonej tylko dla uczestników
 • Zaprosimy Ciebie na spotkania online (na żywo) na której będziemy rozmawiać o pierwszej pomocy i zdrowiu
 • Dostaniesz też zaproszenie na warsztaty praktyczne z pierwszej pomocy (bezpłatnie tylko dla uczestników kursu pierwszej pomocy online!).

Co oprócz samego kursu powstaje w platformie kursu online?

 • Na zakończenie każdego modułu szybki test wiedzy
 • Certyfikat ukończenia każdego modułu (generowany automatycznie w platformie)
 • Po ukończeniu wszystkich modułów otrzymasz od nas certyfikat ukończenia który wyślemy do Ciebie pocztą oraz upominek od firmy 🙂
 • Wspólnie ustalimy tematy co miesięcznych spotkań online – po to aby zaprosić do przeprowadzenia wykładów specjalistów w określonych dziedzinach

Czy warto zapisać się na kurs pierwszej pomocy online?

Tak, oczywiście i jeszcze raz tak! Program kursu oraz oferowane materiały były budowane przez ponad rok czasu. Właśnie po to aby jak najprostszym językiem, bez zbędnego żargonu i w sposób zrozumiały wykorzystując do tego materiały wideo, animacje i infografiki tłumaczyć podstawy pierwszej pomocy. Kurs pierwszej pomocy online jest przeznaczony dla każdego, nawet dla osoby która już odbyła takie szkolenie i  chce sobie przypomnieć pewne zagadnienie oraz czerpać dodatkową wiedzę. Prowadząc setki kursów pierwszej pomocy, instruktorzy Erkao zdobyli wiedzę i doświadczenie jak mówić, aby to co przekazują było interesujące dla wielu słuchaczy – dlatego chcemy wdrożyć w życie nasz nowy produkt kurs pierwszej pomocy który nigdy się nie skończy!

 

 

Wejdź na stronę www.pierwszapomoconline.pl  i poznaj naszą ofertę

Najczęściej zadawane pytania:

Jak uzyskać dostęp do kursu pierwszej pomocy online ?

Aby uzyskać dostęp do platformy e-learning należy przejść na stronę www.pierwszapomoconline.pl i zakupić produkt (przycisk kup teraz) po przeniesieniu do strony koszyka prosimy o uzupełnienie danych zakupowych oraz ważne wpisanie swojego loginu do platformy (w przeciwnym wypadku będzie to domyślnie Twój adres mailowy). Po uzupełnieniu danych wybierzesz formę płatności (zachęcamy do skorzystania z płatności online za pośrednictwem PayU, tpay lub przelewy24 – dzięki czemu otrzymasz automatyczny dostęp do platformy), w przypadku płatności przelewem dostęp otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście, firma Erkao działa legalnie dlatego też każdy z uczestników otrzyma dokument potwierdzający zakup kursu pierwszej pomocy online. Jeżeli potrzebujesz fakturę to w polu zamówienia wpisz wszystkie potrzebne dane a dokument otrzymasz na podany adres mailowy.

Czy mogę zamówić dostęp do platformy dla większej ilości osób?

Tak, jednakże nim „wyklikasz” te dostępy to skontaktuj się z naszym biurem i zapytaj o rabat 🙂

Instruktorzy kursu pierwszej pomocy online

Są to praktycy, osoby na co dzień pracujące w placówkach ochrony zdrowia którzy swoją wiedzę i doświadczenie przekuli na platformę szkolenia online. Po otrzymaniu dostępu do platformy spotkasz się z Adrianem – Ratownikiem Medycznym i Strażakiem, Marią – Lekarzem Specjalistką Chirurgii Dziecięcej, Magdą – Pielęgniarką. Udostępniliśmy darmową lekcję na której w sposób szerszy możesz zapoznać się z sylwetkami instruktorów.

Jak wygląda szkolenie pierwszej pomocy online ?

Kurs online to filmy instruktażowe prezentujące wykonywanie czynności praktycznych oraz prezentacje multimedialne (z lektorem) w których znajdziesz dużą ilość przygotowanych przez naszych instruktorów materiałów wraz z ich szczegółowym omówieniem. Dodatkowo otrzymujesz dostęp dla zamkniętej grupy kursantów gdzie będzie możliwość prowadzenia dyskusji z instruktorami kursu online. Raz w miesiącu będziemy ustalać termin spotkania online (platforma Zoom) na której będzie możliwość prowadzenia dyskusji na żywo. Po zaliczeniu lekcji z każdego modułu programu szkolenia uruchomi się Quiz (krótki test) sprawdzający nabytą wiedzę.

Czy otrzymam zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy online ?

Po ukończeniu całego szkolenia i zaliczeniu wszystkich testów sprawdzających otrzymasz zaświadczenia ukończenia kursu pierwszej pomocy online. Certyfikat zostanie do Ciebie wysłany pocztą (podpisany, podbity pieczątką oraz wciągnięty do rejestru wydanych zaświadczeń – do nam to 100% pewności że takie certyfikat nie zostanie nigdy podważony przez instytucje kontrolne).

Czy będzie możliwość zapisania się na zajęcia praktyczne po ukończonym kursie pierwszej pomocy online?

Oczywiście! Pierwsza pomoc wymaga ćwiczeń praktycznych. Ten kurs powstał ze względu na brak możliwości organizacji stacjonarnych kursów pierwszej pomocy. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas zaproszenie na bezpłatne warsztaty z pierwszej pomocy po odwołaniu stanu epidemii (w Warszawie, czas zajęć 4 godziny, terminy będziemy ustalać na naszej zamkniętej grupie).