Kurs z Pierwszej Pomocy dla firm

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników!

 

 

Na terenie zakładu pracy może dojść do różnego rodzaju zagrożeń dla życia i zdrowia. Odbycie kursu pierwszej pomocy przez pracowników umożliwi nabycie umiejętności na szybkie reagowanie w sytuacji zagrożeń.

Kontakt

Kurs pierwszej pomocy dla firm – program zajęć

Wszystkie kursy pierwszej pomocy realizowane przez Erkao są dopasowywane do miejsca, w którym będą się znajdować pracownicy podczas wykonywania obowiązków służbowych. Zwracamy szczególną uwagę na działanie zespołowe oraz odpowiednią organizację akcji ratowniczych. Istotnym punktem są również schematy komunikacji obowiązujące na terenie zakładu pracy, gdyż najlepszym sposobem na udzielenie pierwszej pomocy – jest wezwanie pomocy.

Program szkolenia jest ustalany indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu personalizacji oferty dla Państwa, zawierającą dopasowany program zajęć, ramy czasowe oraz ilość potrzebnych instruktorów do zrealizowania usługi przy konkretnej liczbie kursantów. Indywidualne podejście jest niezbędne w celu zapewnienia wysokiej jakości usługi. Plany szkoleń będą się także różnić w zależności od rodzaju wykonywanej przez Państwa pracy. Szkolenia dla pracowników hoteli będą różnić się od czynności omawianych w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją mebli, a zupełnie inne dla pracowników przedszkoli czy żłobków.

Dodatkowe korzyści ze szkoleń pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy dla pracowników może być doskonałym sposobem na zorganizowanie eventów pracowniczych gdzie poprzez współpracę podczas pozorowanych działań ratowniczych, zwiększają wobec siebie wzajemne zaufanie oraz ćwiczą postępowanie w sytuacjach nagłych, które wiążą się z ogromnym stresem.

Dużą uwagę na etapie ustalania szczegółów szkolenia przywiązujemy do tego, aby realizowane zajęcia spełniały takie cele jak:

 • Nabywanie wiedzy i umiejętności z udzielania pierwszej pomocy na terenie przedsiębiorstwa
 • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
 • Trening podejmowania szybkich i kluczowych decyzji
 • Rozwijanie umiejętności interpersonalnych
 • Możliwość ćwiczeń w grupie i dodatkowej integracji
 • Budowanie wzajemnego zaufania

Popularyzacja udzielania pierwszej pomocy.

Jednym z celów działania firmy Erkao jest popularyzacja zagadnień związanych z udzielaniem pierwszej pomocy, dlatego też oferujemy szereg działań związanych z promocją przedsiębiorstwa. Dla każdej firmy bądź instytucji publicznej zamawiającej kurs pierwszej pomocy przygotowujemy specjalną ofertę działań w Social Media opierającą się o:

 • Wykonanie dokumentacji fotograficznej zajęć z przekazaniem pełni praw autorskich do wykonanych zdjęć
 • Opracowanie artykułu specjalistycznego opisującego proces budowania bezpieczeństwa w firmie
 • Stworzenie grafiki, filmów promujących zrealizowaną usługę
 • Stworzenie reklamy w Social Media
 • Opracowanie grup docelowych odbiorców nastawionych na remarketing bądź pozyskiwanie nowych kontaktów
 • Doradztwo w zakresie działań promocyjnych
 • Stworzenie Grupy ratowniczej

Kurs z pierwszej pomocy dla firm – cena

Cena kursu pierwszej pomocy realizowanego dla firmy bądź instytucji publicznej jest uzależniona od wielu czynników. Główną składową ostatecznej wyceny jest liczba osób uczestniczących w szkoleniu, od której uzależniona jest liczba zaangażowanych instruktorów dających konieczne wsparcie w części praktycznej zajęć. Zwracając się do nas z prośbą o ofertę szkolenia otrzymają Państwo szczegółową i indywidualną wycenę z podziałem na poszczególne składowe ostatecznej wyceny szkolenia. Cennik znajduje się tutaj