fbpx

Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm i instytucji publicznych.

W każdym zakładzie pracy może dojść do różnego rodzaju wypadków i zagrożeń. Ważnym jest aby współpracownicy czy też osoby postronne potrafiły odpowiednio szybko i sprawnie zareagować. Na każdym pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy, poprzez wyznaczenie osób do udzielania pierwszej pomocy, zapewnienia dostępu do apteczek pierwszej pomocy oraz zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia. Same umiejętności oraz odpowiednie wyposażenie nie jest aż tak istotne w momencie gdy nad osobami udzielającymi pierwszej pomocy przejmie kontrolę wróg każdego ratownika – strach. Aby zapanować nad strachem, podejmować trafne i szybkie decyzję należy odbyć szkolenie w trakcie którego zostanie się zapoznanym w sposób teoretyczny i praktyczny ze standardami postępowania po to aby jak najskuteczniej zadziałać i chronić to co mamy najważniejsze, zdrowie i życie ludzkie.

Program szkolenia z pierwszej pomocy dla firm.

Wszystkie kursy pierwszej pomocy realizowane przez Erkao są dopasowywane do środowiska w którym pracownicy będą się znajdować w czasie swoich obowiązków służbowych. Przykładamy szczególną wagę do działania zespołowego oraz odpowiedniej organizacji akcji ratowniczej. Dużą wagę zwracamy na schematy komunikacji obowiązujące na terenie zakładu pracy gdyż zdajemy sobie sprawę z tego że najlepszym sposobem na udzielenie pierwszej pomocy – jest wezwanie pomocy.

Program szkolenia jest ustalany indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z nami, prześlemy do Państwa ofertę zawierającą zagadnienia – na podstawie których dopasujemy program zajęć, określimy ramy czasowe oraz ilość potrzebnych instruktorów do zrealizowania usługi. Indywidualne podejście jest niezbędne w celu zapewnienia wysokiej jakości usługi, nie oszukujmy się – inaczej będzie wyglądać szkolenie realizowane dla hotelu a inaczej dla przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją mebli.

Dodatkowe korzyści ze szkoleń pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy dla pracowników może być doskonałym sposobem na zorganizowanie eventów pracowniczych gdzie poprzez współpracę podczas pozorowanych działań ratowniczych, zwiększają wobec siebie wzajemne zaufanie oraz ćwiczą postępowanie w sytuacjach nagłych które wiążą się z ogromnym stresem.

Dużą uwagę na etapie ustalania szczegółów szkolenia przywiązujemy do tego aby realizowane zajęcia miały na celu poza nabyciem wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy na terenie przedsiębiorstwa dodatkowo:

 • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
 • Trening podejmowania szybkich i kluczowych decyzji
 • Rozwijanie umiejętności interpersonalnych
 • Możliwość ćwiczeń w grupie i dodatkowej integracji
 • Budowanie wzajemnego zaufania

Popularyzacja udzielania pierwszej pomocy.

Jednym z celów działania firmy Erkao jest popularyzacja zagadnień związanych z udzielaniem pierwszej pomocy dlatego też oferujemy szereg działań związanych z promocją przedsiębiorstwa. Dla każdej firmy bądź instytucji publicznej zamawiającą kurs pierwszej pomocy przygotowujemy specjalną ofertę działań w Social Media opierającą się o:

 • Wykonanie dokumentacji fotograficznej zajęć z przekazaniem pełni praw autorskich do wykonanych zdjęć
 • Opracowanie artykułu specjalistycznego opisującego proces budowania bezpieczeństwa w firmie
 • Stworzenie grafiki, filmów promujących zrealizowaną usługę
 • Stworzenie reklamy w Social Media
 • Opracowanie grup docelowych odbiorców nastawionych na re marketing bądź pozyskiwanie nowych kontaktów
 • Doradztwo w zakresie działań promocyjnych
 • Stworzenie Grupy ratowniczej

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm – wycena

Cena kursu pierwszej pomocy realizowanego dla firmy bądź instytucji publicznej jest uzależniona od wielu czynników. Główną składową ostatecznej wyceny jest ilość osób uczestniczących w szkoleniu a co za tym idzie ilość zaangażowanych instruktorów. Wycena końcowa jest zawsze ustalana indywidualnie. Zwracając się do nas z prośbą o ofertę szkolenia otrzymają Państwo szczegółową wycenę z podziałem na poszczególne składowe ostatecznej wyceny szkolenia.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Gwarantujemy uczciwą wycenę oraz rabaty 🙂