Fundamentem są ludzie

Poznajmy się!

Samochód sam się nie poprowadzi, obiad sam się nie ugotuje i szkolenie samo się nie poprowadzi…

Nasz team

Podstawą sukcesu każdej firmy szkoleniowej są instruktorzy, wykładowcy, trenerzy czy też mentorzy  – ludzie z którymi, uczestnik kursu ma bezpośredni kontakt. Od doświadczenia i umiejętności osoby prowadzącej zajęcia uzależniony jest ogólny sukces szkolenia – czyli nauczenia  podstaw ratowania życia. Sprzętu mamy dostatek, ale to właśnie zespół instruktorski jest największą wartością firmy Erkao!

Zapoznaj się z sylwetkami członków zespołu:

 

Adrian

Ze służbami związany nieprzerwanie od 2011 roku (Wojsko Polskie), od 2014 roku Ratownik Medyczny, a od 2017 roku Strażak Zawodowy. Absolwent Akademii Sztuki Wojennej na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w spec. Zarządzanie Kryzysowe. W firmie pełni funkcję kierownika zamieszania – odpowiedzialny za koordynację szkoleń, obsługę klientów, dogrywanie terminów i „gaszenie” pożarów. Interesuje się nowinkami technologicznymi oraz w tymi kierunku się szkoli – gdy myśli Java to nie chodzi mu o wyspę w Indonezji 🙂

 

 

Krzysztof

Ratownik Medyczny, Pielęgniarz –  pasjonat medycyny. Ze służbami ratowniczymi związany od wielu lat (2004r) najpierw jako Sanitariusz, później jako Ratownik Medyczny, aż w końcu jako Pielęgniarz. Człowiek orkiestra, dla którego sprzęt medyczny nie ma żadnych tajemnic, a jeżeli ma – to szybko je odkryje.

 

 

Paweł

Ratownik Medyczny z krwi i kości, pasjonat zagadnień związanych z SERE i survivalem. Gdyby miał wybrać miejsce w którym spędziłby resztę życia bez potrzeby wychodzenia z tego pomieszczenia – to zapewne byłaby to strzelnica! Jeżeli zapytasz o kurs medycyny taktycznej to na pewno usłyszysz – Paweł !

 

 

Magda

Studentka Pielęgniarstwa na trzecim roku, opanowała tajemną sztukę zatrzymania i skupienia uwagi dzieci, dzięki czemu warsztaty z pierwszej pomocy w przedszkolach i szkołach nigdy się nie kończą o czasie 🙂 Od wielu lat animatorka dziecięca gdzie, malowanie buziek zamieniła na przygotowywanie pozoracji medycznych, które nie ustępują autentyczności prawdziwym ranom i potrafią przerazić niejednego dorosłego.

 

 

Monika

Ratownik Medyczny, żołnierz zawodowy, wielka pasjonatka aktywności fizycznej i zdrowego żywienia. Niech was nie zwiedzie ten pogodny wyraz twarzy. Monika potrafi obezwładnić dorosłego faceta (taekwondo) a w razie potrzeby dogonić go na odcinku kilkudziesięciu kilometrów (biega ultramaratony).

 

 

Nasz 2019 rok:

Zrealizowanych kursów z pierwszej pomocy

Przeszkolonych osób

Godzin nauczania pierwszej pomocy

  • Zadowolonych kursantów! 100% 100%

Najnowsze wpisy na blogu:

Zapisy na kursy pierwszej pomocy:

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Katowice

Kurs pierwszej pomocy Lublin

Kurs pierwszej pomocy Kraków

Kurs pierwszej pomocy Kielce

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Białystok

O nas:

Prowadzimy kursy i szkolenia z pierwszej pomocy. Jesteśmy osobami które na co dzień są związane ze służbą zdrowia oraz ratownictwem (Zespoły Ratownictwa Medycznego, Oddziały Szpitalne, Straż Pożarna, Wojsko Polskie), udzielamy pomocy osobom potrzebującym, wiemy jak to robić i chcemy się podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem.

Kurs podstawowy z pierwszej pomocy

Kurs rozszerzony z pierwszej pomocy

Kurs pediatrycznej pierwszej pomocy

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy dla kierowców

Kurs pierwszej pomocy dla dzieci

Event ratowniczy