Fundamentem są ludzie

Poznaj naszych instruktorów pierwszej pomocy
Kontakt

 

Nasz team

Podstawą sukcesu każdej firmy szkoleniowej są instruktorzy, wykładowcy, trenerzy czy też mentorzy  – ludzie z którymi, uczestnik kursu ma bezpośredni kontakt. Od doświadczenia i umiejętności osoby prowadzącej zajęcia uzależniony jest ogólny sukces szkolenia – czyli nauczenia  podstaw ratowania życia. Sprzętu mamy dostatek, ale to właśnie zespół instruktorski jest największą wartością firmy Erkao!

Zapoznaj się z sylwetkami członków zespołu:

 

Adrian

Ze służbami związany nieprzerwanie od 2011 roku (Wojsko Polskie), od 2014 roku Ratownik Medyczny, a od 2017 roku Strażak Zawodowy. Absolwent Akademii Sztuki Wojennej na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w spec. Zarządzanie Kryzysowe. W firmie pełni funkcję kierownika zamieszania – odpowiedzialny za koordynację szkoleń, obsługę klientów, dogrywanie terminów i „gaszenie” pożarów. Interesuje się nowinkami technologicznymi oraz w tymi kierunku się szkoli – gdy myśli Java to nie chodzi mu o wyspę w Indonezji 🙂

 

 

Krzysztof

Ratownik Medyczny, Pielęgniarz –  pasjonat medycyny. Ze służbami ratowniczymi związany od wielu lat (2004r) najpierw jako Sanitariusz, później jako Ratownik Medyczny, aż w końcu jako Pielęgniarz. Człowiek orkiestra, dla którego sprzęt medyczny nie ma żadnych tajemnic, a jeżeli ma – wielką radość sprawi mu jego odkrycie.

 

 

Paweł

Ratownik Medyczny z krwi i kości, pasjonat zagadnień związanych z SERE i survivalem. Najlepiej czuje się na strzelnicy oraz w czasie ćwiczeń taktycznych.  Jeżeli zapytasz o kurs ratownictwa w terenie to na pewno usłyszysz – Paweł !

 

 

Magda

Pielęgniarka która opanowała tajemną sztukę zatrzymania i skupienia uwagi dzieci, dzięki czemu warsztaty z pierwszej pomocy w przedszkolach i szkołach nigdy się nie kończą o czasie 🙂 Od wielu lat animatorka dziecięca gdzie, malowanie buziek zamieniła na przygotowywanie pozoracji medycznych, które nie ustępują autentyczności prawdziwym ranom i potrafią przerazić niejednego dorosłego.

 

 

Monika

Ratownik Medyczny, żołnierz zawodowy, wielka pasjonatka aktywności fizycznej i zdrowego żywienia. Niech was nie zwiedzie ten pogodny wyraz twarzy. Monika potrafi obezwładnić dorosłego faceta (taekwondo) a w razie potrzeby dogonić go na odcinku kilkudziesięciu kilometrów (biega ultramaratony).