fbpx

Współpraca z nami

Masz firmę szkoleniową, działasz na rynku bhp i ppoż? Za dużo zleceń na głowie, odezwij się, dążymy do współpracy wraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność. Ze swojej strony oferujemy pomoc w zakresie prowadzenia szkoleń, uzupełnienia brakującego zaplecza sprzętowego, doradztwo marketingowe oraz pomoc w realizacji dużych projektów.

Dążymy do współpracy z konkurencją a nie jej zwalczania J Z jakiego powodu? Z tego powodu że chodzi o życie ludzkie które każdy kursant może uratować, niezależnie czy ten kursant wyjdzie spod „ręki” instruktora Erkao czy też jakiejś innej firmy szkoleniowej.

Napisz maila, zadzwoń – podejmiemy uczciwą współpracę!

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

+48 696 182 017
kontakt@erkao.pl

ul. Ku Rzece 5A

Warszawa

 

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania usługi, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Erkao Adrian Gluza, z siedzibą w Warszawie przy ul. Ku Rzece 5a, numer NIP: 5242607470. Nasza polityka prywatności.
Możesz skontaktować się z administratorem danych osobowych drogą mailową adrian.gluza@erkao.pl lub telefoniczną tel. +48 696182017.