fbpx

Nasz sprzęt szkoleniowy:

Aby utrzymywać wysoką jakość prowadzonych szkoleń wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do prowadzenia naszych szkoleń. Wśród naszego wyposażenia znajdziemy:

– Fantomy do nauki resuscytacji Brayden LED, umożliwiające trening uciskania klatki piersiowej z wykorzystaniem informacji zwrotnej o poprawności prowadzonych czynności.

– Fantomy do nauki resuscytacji Little Anna QCPR Dorosły i dziecko, umożliwiające trening uciskania klatki piersiowej i wykonywania oddechów ratowniczych z informacją zwrotną wyświetlaną w czasie rzeczywistym na ekranie komputera/telefonu/rzutnika. Prowadzimy też czasowe challenge J wśród kursantów, istnieje możliwość ustawienia czasu prowadzonej resuscytacji np. przez 20 minut i po tym czasie otrzymujemy informację zwrotną odnośnie jakości prowadzonych ucisków klatki piersiowej oraz wykonywania oddechów ratowniczych.

– Fantom Baby Anne – służący do treningu pierwszej pomocy w przypadku zachłyśnięcia i zadławienia u niemowląt. Umożliwia on też trening udrażniania dróg oddechowych u niemowlaków.

– Fantom Prestan LED niemowlę – służący do treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej u niemowląt z informacją zwrotną na temat jakości prowadzonych działań.

– Fantom ewakuacyjny (p. Janusz) – 80kg masy własnej

– AED treningowe – służące do nauki i promocji wykorzystywania Automatycznych defibrylatorów zewnętrznych w czasie udzielania pierwszej pomocy. Wykorzystujemy AED „proste” tylko z komendami głosowymi oraz bardziej zaawansowane AED z monitorem i bardziej rozbudowanymi informacjami zwrotnymi – ma to na celu przygotowanie kursantów do sytuacji z którą mogą się spotkać w życiu codziennym, mianowicie jest bardzo dużo producentów AED, różnią się one budową, interfejsem jednakże zasada działania oraz komendy będą takie same.

– Kamizelka ActFast – nasze ulubione urządzenie treningowe 😀 służące do treningu pierwszej pomocy w przypadku wystąpienia zadławienia w sposób praktyczny.

– Laerdal Head Section Model służący zobrazowaniu co się dzieje z językiem w czasie utraty przytomności oraz ułatwiający zrozumienie kursantom na czym polega czynność udrożnienia dróg oddechowych

– Torba ze środkami opatrunkowymi w której znajdziemy – Gazy jałowe różnych rozmiarów (zawsze fabrycznie zapakowane), bandaże elastyczne i opaski podtrzymujące, chusty trójkątne, opatrunki hydrożelowe, zestaw szyn typu SPLINT, staza typu CAT, Octanisept, sól fizjologiczna, Kleszczołapki J, kieliszki do płukania oka, folie NRC.

– Apteczki pierwszej pomocy – naszym standardem jest, iż w trakcie ćwiczeń praktycznych kursanci wykorzystują podstawowe apteczki pierwszej pomocy (norma DIN 13164) które są najbardziej rozpowszechnione

No i nasze środki służące do pozoracji ran i obrażeń ciała z duuużą ilością sztucznej krwi =)

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

+48 696 182 017
kontakt@erkao.pl

ul. Ku Rzece 5A

Warszawa

 

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania usługi, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Erkao Adrian Gluza, z siedzibą w Warszawie przy ul. Ku Rzece 5a, numer NIP: 5242607470. Nasza polityka prywatności.
Możesz skontaktować się z administratorem danych osobowych drogą mailową adrian.gluza@erkao.pl lub telefoniczną tel. +48 696182017.