fbpx

Witamy w firmie Erkao!

Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których ratownictwo to coś więcej niż tylko praca, jest to pasja która przerodziła się w chęć do dzielenia się nabytą wiedzą. Prowadzimy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, eventy i pokazy ratownicze, organizujemy akcje promocyjne, doradzamy i uczymy dzieci poprzez zabawę a w wolnej chwili

Nasz cel jest prosty – trafić do jak największej liczby ludzi, uczyć i promować działania które ratują życie! W tym celu chętnie podejmiemy współpracę w zakresie realizacji szkoleń i promocji Państwa Firmy oraz instytucji.

Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy indywidualne podejście, analizę potrzeb oraz uczciwą wycenę proponowanej usługi.

Promocja pierwszej pomocy to nie tylko szkolenia komercyjne, darmowe szkolenia z pierwszej pomocy bądź warsztaty z dziećmi. Jest to też edukacja którą prowadzimy innymi kanałami np. na Social Media. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną na Facebook’u, wrzucamy tam ciekawe treści związane z ratownictwem oraz szeroko pojętym bezpieczeństwem.

Jak już zapewne zdążyli Państwo zauważyć na naszej stronie internetowej prowadzimy też bloga. Treści które opisujemy w postaci artykułów są przez wybierane na postawie pytań które najczęściej słyszymy w trakcie prowadzonych szkoleń, mamy nadzieję i dokładamy wszystkich starań do tego aby treści przez nas udostępniane spełniały oczekiwania odbiorców oraz wyczerpywały podjęty temat.

Charakteryzuje nas otwartość i chęć współpracy. Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało! Odpowiemy, podpowiemy, doradzimy a jeżeli nawet będzie taka potrzeba to i stworzymy artykuł na ten temat i opublikujemy go w Internecie.

Zachęcamy do kontaktu!

Bądźmy w kontakcie

+48 696 182 017
kontakt@erkao.pl

ul. Ku Rzece 5A

Warszawa

 

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania usługi, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Erkao Adrian Gluza, z siedzibą w Warszawie przy ul. Ku Rzece 5a, numer NIP: 5242607470. Nasza polityka prywatności.
Możesz skontaktować się z administratorem danych osobowych drogą mailową adrian.gluza@erkao.pl lub telefoniczną tel. +48 696182017.