fbpx

Witamy w firmie Erkao!

Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których ratownictwo to coś więcej niż tylko praca, jest to pasja która przerodziła się w chęć do dzielenia się nabytą wiedzą. Prowadzimy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, eventy i pokazy ratownicze, organizujemy akcje promocyjne, doradzamy i uczymy dzieci poprzez zabawę a w wolnej chwili

Nasz cel jest prosty – trafić do jak największej liczby ludzi, uczyć i promować działania które ratują życie! W tym celu chętnie podejmiemy współpracę w zakresie realizacji szkoleń i promocji Państwa Firmy oraz instytucji.

Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy indywidualne podejście, analizę potrzeb oraz uczciwą wycenę proponowanej usługi.

Promocja pierwszej pomocy to nie tylko szkolenia komercyjne, darmowe szkolenia z pierwszej pomocy bądź warsztaty z dziećmi. Jest to też edukacja którą prowadzimy innymi kanałami np. na Social Media. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną na Facebook’u, wrzucamy tam ciekawe treści związane z ratownictwem oraz szeroko pojętym bezpieczeństwem.

Jak już zapewne zdążyli Państwo zauważyć na naszej stronie internetowej prowadzimy też bloga. Treści które opisujemy w postaci artykułów są przez wybierane na postawie pytań które najczęściej słyszymy w trakcie prowadzonych szkoleń, mamy nadzieję i dokładamy wszystkich starań do tego aby treści przez nas udostępniane spełniały oczekiwania odbiorców oraz wyczerpywały podjęty temat.

Charakteryzuje nas otwartość i chęć współpracy. Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało! Odpowiemy, podpowiemy, doradzimy a jeżeli nawet będzie taka potrzeba to i stworzymy artykuł na ten temat i opublikujemy go w Internecie.

Zachęcamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy