fbpx

Kurs z Pierwszej Pomocy dla firm

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników!

Na terenie zakładu pracy może dojść do różnego rodzaju zagrożeń dla życia i zdrowia. Odbycie kursu pierwszej pomocy przez pracowników umożliwi nabycie umiejętności na szybkie reagowanie w sytuacji zagrożeń.

Kurs pierwszej pomocy dla firm – program zajęć

Wszystkie kursy pierwszej pomocy realizowane przez Erkao są dopasowywane do środowiska w którym pracownicy będą się znajdować w czasie swoich obowiązków służbowych. Przykładamy szczególną wagę do działania zespołowego oraz odpowiedniej organizacji akcji ratowniczej. Dużą wagę zwracamy na schematy komunikacji obowiązujące na terenie zakładu pracy gdyż zdajemy sobie sprawę z tego że najlepszym sposobem na udzielenie pierwszej pomocy – jest wezwanie pomocy.

Program szkolenia jest ustalany indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z nami, prześlemy do Państwa ofertę zawierającą zagadnienia – na podstawie których dopasujemy program zajęć, określimy ramy czasowe oraz ilość potrzebnych instruktorów do zrealizowania usługi. Indywidualne podejście jest niezbędne w celu zapewnienia wysokiej jakości usługi, nie oszukujmy się – inaczej będzie wyglądać szkolenie realizowane dla hotelu a inaczej dla przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją mebli.

Dodatkowe korzyści ze szkoleń pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy dla pracowników może być doskonałym sposobem na zorganizowanie eventów pracowniczych gdzie poprzez współpracę podczas pozorowanych działań ratowniczych, zwiększają wobec siebie wzajemne zaufanie oraz ćwiczą postępowanie w sytuacjach nagłych które wiążą się z ogromnym stresem.

Dużą uwagę na etapie ustalania szczegółów szkolenia przywiązujemy do tego aby realizowane zajęcia miały na celu poza nabyciem wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy na terenie przedsiębiorstwa dodatkowo:

 • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
 • Trening podejmowania szybkich i kluczowych decyzji
 • Rozwijanie umiejętności interpersonalnych
 • Możliwość ćwiczeń w grupie i dodatkowej integracji
 • Budowanie wzajemnego zaufania

Popularyzacja udzielania pierwszej pomocy.

Jednym z celów działania firmy Erkao jest popularyzacja zagadnień związanych z udzielaniem pierwszej pomocy dlatego też oferujemy szereg działań związanych z promocją przedsiębiorstwa. Dla każdej firmy bądź instytucji publicznej zamawiającą kurs pierwszej pomocy przygotowujemy specjalną ofertę działań w Social Media opierającą się o:

 • Wykonanie dokumentacji fotograficznej zajęć z przekazaniem pełni praw autorskich do wykonanych zdjęć
 • Opracowanie artykułu specjalistycznego opisującego proces budowania bezpieczeństwa w firmie
 • Stworzenie grafiki, filmów promujących zrealizowaną usługę
 • Stworzenie reklamy w Social Media
 • Opracowanie grup docelowych odbiorców nastawionych na re marketing bądź pozyskiwanie nowych kontaktów
 • Doradztwo w zakresie działań promocyjnych
 • Stworzenie Grupy ratowniczej

Kurs z pierwszej pomocy dla firm – wycena

Cena kursu pierwszej pomocy realizowanego dla firmy bądź instytucji publicznej jest uzależniona od wielu czynników. Główną składową ostatecznej wyceny jest ilość osób uczestniczących w szkoleniu a co za tym idzie ilość zaangażowanych instruktorów. Wycena końcowa jest zawsze ustalana indywidualnie. Zwracając się do nas z prośbą o ofertę szkolenia otrzymają Państwo szczegółową wycenę z podziałem na poszczególne składowe ostatecznej wyceny szkolenia.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Gwarantujemy uczciwą wycenę oraz rabaty 🙂

Jak się z nami pracuje ?

Rozmowa

Telefonicznie, mejlowo lub przez Skype doprecyzowujemy zakres szkolenia. Ustalamy najważniejsze fakty – ilości osób do przeszkolenia, czas trwania zajęć, zakres tematyki i potencjalne zagrożenia wymagające omówienia. W ten sposób przygotowujemy się do kolejnego kroku

Oferta

Przygotujemy propozycję współpracy, znajdzie się tam między innymi proponowany przez nas program szkolenia, rekomendowany przebieg zajęć (gry i zadania dla słuchaczy, pozoracje ran i urazów).  Zawsze działamy z myślą o jak najwyższej jakości szkoleń – gdyż od wiedzy i umiejętności wyniesionych z tych zajęć może zależeć czyjeś życie! Doradzamy, rekomendujemy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami!

Terminy i plan

Dopasowujemy dogodny termin szkolenia,  jeżeli projekt szkoleniowy wymaga wielu przygotowań to działamy według harmonogramu który dokładnie określi czym będziemy się po kolei zajmować. Klient jest zawsze poinformowany o naszych działaniach.

Działamy!

W oparciu o wcześniejsze ustalenia prowadzimy szkolenie! Tłumaczymy, wyjaśniamy i zapoznajemy słuchaczy z udzielaniem pierwszej pomocy.  Trening czyni mistrza, dlatego dużą część szkolenia poświęcimy na trening umiejętności poprzez ćwiczenia praktyczne!

Mówimy do widzenia?

Nigdy! Każdemu z uczestników szkolenia dajemy dostęp do tajnej części naszej strony internetowej, gdzie znajdzie obszerny ebook o pierwszej pomocy oraz szereg innych przydatnych materiałów. W przyszłości planujemy uruchomić platformę e-learning która będzie oczywiście darmowa – po to aby każdy mógł, tym razem w zaciszu domowym wrócić do zagadnień związanych z ratowaniem życia!

Certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy

Każdy z uczestników naszych szkoleń otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. Zaświadczenia są potwierdzane pieczęcią firmową oraz pieczątką potwierdzającą posiadanie przez instruktora wykształcenia medycznego i jego podpisem. Wystawiane przez nas zaświadczenia są honorowane przez instytucje kontrolne na terenie całego kraju!

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Najbliższe szkolenia otwarte – zapisz się już dzisiaj!

Luty 2020
Marzec 2020
Nie odnaleziono wydarzeń!