Darmowy kurs pierwszej pomocy

Sprawdź jak zorganizować bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy za darmo

Udzielanie pierwszej pomocy, jest umiejętnością który każdy powinien posiadać, nawet w zakresie najbardziej podstawowym! Wiedzę można zdobyć za pośrednictwem lektury wytycznych ERC w których znajduje się najbardziej aktualna wiedza skupiająca się nad problematyką pierwszej pomocy. W Internecie można znaleźć dużą ilość przydatnych informacji w postaci filmów na YouTube, artykułów na blogach czy też aktualnościach w Social Media. Wiedza teoretyczna w pewnym podstawowym zakresie powinna wystarczyć do udzielenia pierwszej pomocy, jednakże bez solidnego treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, pierwszej pomocy przy zadławieniach czy też opatrywania ran może zabraknąć w kluczowym momencie opanowania i zimnej krwi. Jako osoby posiadające wykształcenie medyczne, zdajemy sobie sprawę z konieczności przeszkolenia jak największej liczby osób, dlatego też raz na jakiś czas prowadzimy bezpłatny kurs pierwszej pomocy. Dlaczego to robimy? Bo wierzymy że to jest dobre, a dobro wraca 🙂

Jak zapisać się na darmowy kurs pierwszej pomocy

Aby wziąć udział w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy należy zgłosić się za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie na określony termin. Najbliższe terminy szkoleń otwartych które mamy zaplanowane w najbliższym czasie znajdziesz pod tym linkiem .

Jeżeli chcesz zorganizować darmowy kurs pierwszej pomocy dla Twojej firmy czy też instytucji w której działasz, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod tym linkiem .

Kiedy nie będziemy oczekiwać wynagrodzenia za szkolenie ?

W przypadku szkoleń otwartych, wszystko jest uzależnione od naszego planu działania w danym miesiącu, zachęcamy po prostu do skorzystania z oferty darmowego uczestnictwa w kursie pierwszej pomocy. Darmowe otwarte zajęcia organizujemy z reguły po to aby przygotować nowych instruktorów podejmujących współpracę z firmą Erkao do prowadzenia szkoleń w zgodzie z naszym autorskim programem kursów pierwszej pomocy. Zajęcia darmowe też mogą się odbyć ze względu na potrzebę wykonania kilku zdjęć bądź (np. podczas prowadzenia wykładu czy też ćwiczeń praktycznych). Osoby uczestniczące w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy zostaną poinformowane przed rozpoczęciem zajęć drogą mailową o np. obecności fotografa bądź kamerzysty w trakcie szkolenia.

Jeżeli chodzi o współpracę z firmami lub instytucjami publicznymi w zakresie bezpłatnych szkoleń i kursów z pierwszej pomocy – jest ona uzależniona od wielu czynników. Pierwszym z nich jest profil działalności instytucji wysyłającej zapytanie. Jeżeli reprezentujesz instytucję publiczną która działa pro bono dla społeczeństwa i wspiera osoby potrzebujące tak jak np. tutaj i chcesz zorganizować darmowy kurs pierwszej pomocy – to nie czekaj, skontaktuj się z naszym biurem i ustalmy warunki współpracy. Kolejnym czynnikiem jest nasze aktualne obłożenie szkoleniami jak i pracą, bo pragnę przypomnieć ze każdy z instruktorów Erkao pracuje głównie w ratownictwie, działalność szkoleniowa jest dodatkiem. Ostatnim elementem wpływającym na organizację darmowego kursu pierwszej pomocy  jest chęć współpracy i wspólnego promowania przedsięwzięcia 🙂

Czy otrzymam certyfikat ukończenia darmowego kursu pierwszej pomocy?

Jeżeli zapisujesz się na darmowy kurs pierwszej pomocy poprzez ustalony przez nas termin, pragnę poinformować że nie otrzymasz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. W celu uzyskania certyfikatu o ukończeniu kursu pierwszej pomocy zapisz się na jeden z „płatnych” terminów. Jeżeli prowadzimy darmowe zajęcia dla firmy lub instytucji – ta kwestia zostanie na pewno przez nas doprecyzowana w trakcie ustalania terminu zajęć.

Darmowy kurs pierwszej pomocy w Warszawie

Nie ukrywamy że głównym miejscem naszej działalności jest stolica naszego kraju – dlatego też największa szansa na to że bezpłatny kurs pierwszej pomocy znajdziesz właśnie w Warszawie.

Aby być na bieżąco z naszymi działaniami na rynku, a w tym uzyskać informacje o wskazaniu terminu darmowego kursu pierwszej pomocy w Warszawie, najlepiej jest polubić nas na Facebooku – wtedy na pewno nie umknie Ci termin ogłoszonego bezpłatnego szkolenia.

Zapisz się do newslettera

A otrzymasz od nas powiadomienia o nowych wpisach na blogu oraz o ogłoszonych terminach kursów pierwszej pomocy

I bądź na bieżąco z nowościami w Erkao – Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy! Otrzymuj specjalne rabaty i wcześniejszy dostęp do ofert specjalnych

Po zapisaniu się do naszej listy gwarantujemy brak spamu oraz śmieciowych wiadomości, w każdej chwili będziesz mógł się wypisać z listy. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności