Darmowy kurs pierwszej pomocy

Sprawdź jak zorganizować bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy za darmo

Udzielanie pierwszej pomocy, jest umiejętnością który każdy powinien posiadać, nawet w zakresie najbardziej podstawowym! Wiedzę można zdobyć za pośrednictwem lektury wytycznych ERC w których znajduje się najbardziej aktualna wiedza skupiająca się nad problematyką pierwszej pomocy. W Internecie można znaleźć dużą ilość przydatnych informacji w postaci filmów na YouTube, artykułów na blogach czy też aktualnościach w Social Media. Wiedza teoretyczna w pewnym podstawowym zakresie powinna wystarczyć do udzielenia pierwszej pomocy, jednakże bez solidnego treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, pierwszej pomocy przy zadławieniach czy też opatrywania ran może zabraknąć w kluczowym momencie opanowania i zimnej krwi. Jako osoby posiadające wykształcenie medyczne, zdajemy sobie sprawę z konieczności przeszkolenia jak największej liczby osób, dlatego też raz na jakiś czas prowadzimy bezpłatny kurs pierwszej pomocy. Dlaczego to robimy? Bo wierzymy że to jest dobre, a dobro wraca 🙂

Jak zapisać się na darmowy kurs pierwszej pomocy

Aby wziąć udział w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy należy zgłosić się za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie na określony termin. Najbliższe terminy szkoleń otwartych które mamy zaplanowane w najbliższym czasie znajdziesz pod tym linkiem .

Jeżeli chcesz zorganizować darmowy kurs pierwszej pomocy dla Twojej firmy czy też instytucji w której działasz, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod tym linkiem .

Kiedy nie będziemy oczekiwać wynagrodzenia za szkolenie ?

W przypadku szkoleń otwartych, wszystko jest uzależnione od naszego planu działania w danym miesiącu, zachęcamy po prostu do skorzystania z oferty darmowego uczestnictwa w kursie pierwszej pomocy. Darmowe otwarte zajęcia organizujemy z reguły po to aby przygotować nowych instruktorów podejmujących współpracę z firmą Erkao do prowadzenia szkoleń w zgodzie z naszym autorskim programem kursów pierwszej pomocy. Zajęcia darmowe też mogą się odbyć ze względu na potrzebę wykonania kilku zdjęć bądź (np. podczas prowadzenia wykładu czy też ćwiczeń praktycznych). Osoby uczestniczące w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy zostaną poinformowane przed rozpoczęciem zajęć drogą mailową o np. obecności fotografa bądź kamerzysty w trakcie szkolenia.

Jeżeli chodzi o współpracę z firmami lub instytucjami publicznymi w zakresie bezpłatnych szkoleń i kursów z pierwszej pomocy – jest ona uzależniona od wielu czynników. Pierwszym z nich jest profil działalności instytucji wysyłającej zapytanie. Jeżeli reprezentujesz instytucję publiczną która działa pro bono dla społeczeństwa i wspiera osoby potrzebujące tak jak np. tutaj i chcesz zorganizować darmowy kurs pierwszej pomocy – to nie czekaj, skontaktuj się z naszym biurem i ustalmy warunki współpracy. Kolejnym czynnikiem jest nasze aktualne obłożenie szkoleniami jak i pracą, bo pragnę przypomnieć ze każdy z instruktorów Erkao pracuje głównie w ratownictwie, działalność szkoleniowa jest dodatkiem. Ostatnim elementem wpływającym na organizację darmowego kursu pierwszej pomocy  jest chęć współpracy i wspólnego promowania przedsięwzięcia 🙂

Czy otrzymam certyfikat ukończenia darmowego kursu pierwszej pomocy?

Jeżeli zapisujesz się na darmowy kurs pierwszej pomocy poprzez ustalony przez nas termin, pragnę poinformować że nie otrzymasz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. W celu uzyskania certyfikatu o ukończeniu kursu pierwszej pomocy zapisz się na jeden z „płatnych” terminów. Jeżeli prowadzimy darmowe zajęcia dla firmy lub instytucji – ta kwestia zostanie na pewno przez nas doprecyzowana w trakcie ustalania terminu zajęć.

Darmowy kurs pierwszej pomocy w Warszawie

Nie ukrywamy że głównym miejscem naszej działalności jest stolica naszego kraju – dlatego też największa szansa na to że bezpłatny kurs pierwszej pomocy znajdziesz właśnie w Warszawie.

Aby być na bieżąco z naszymi działaniami na rynku, a w tym uzyskać informacje o wskazaniu terminu darmowego kursu pierwszej pomocy w Warszawie, najlepiej jest polubić nas na Facebooku – wtedy na pewno nie umknie Ci termin ogłoszonego bezpłatnego szkolenia.

Autor wpisu

Adrian Gluza

Adrian Gluza

Koordynator szkoleń

Ze służbami związany nieprzerwanie od 2011 roku (Wojsko Polskie), od 2014 roku Ratownik Medyczny, a od 2017 roku Strażak Zawodowy. Absolwent Akademii Sztuki Wojennej na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w spec. Zarządzanie Kryzysowe. W firmie pełni funkcję kierownika zamieszania – odpowiedzialny za koordynację szkoleń, obsługę klientów, dogrywanie terminów i „gaszenie” pożarów.